PRACA NA 3 TYGODNIE

  • Szukasz pracy na wakacje? Płatnej praktyki? A może jesteś wpisaną w Urzędzie Pracy na listę bezrobotnych / poszukujących pracy opiekunów medycznych lub asystentów osoby niepełnosprawnej?
  • Lubisz pomagać innym?
  • Potrafisz sobie organizować własny wolny czas, a słowa „osoba niepełnosprawna” nie wywołują w Tobie odruchu ucieczki lub odwrócenia głowy w przeciwnym kierunku?
  • Wysiłek fizyczny, taki jak pchanie wózka, podniesienie osoby bezwładnej z pozycji leżącej do siadu, albo przesadzenie osoby niepełnosprawnej z wózka na łóżko, czy krzesło prysznicowe to dla Ciebie drobiazg?
  • W razie potrzeby potrafisz działać szybko i odpowiedzialnie? Także pod presją czasu?
  • Spędzenie trzech tygodni w pokoju bez telewizora, wcale Cię nie martwi, a fakt, że współlokatorka porusza się na wózku inwalidzkim, który Ty właśnie musisz pchać to nie jest problem, a raczej wyzwanie lub coś zwyczajnego?
  • Szanujesz potrzebę ciszy i poszanowania intymności?
  • Stawka netto 3 240,00 zł za trzy tygodnie, brutto 4 287,12 zł, całkowity koszt 5 055,78 zł – takie wynagrodzenie otrzymałaby osoba samozatrudniona – plus premia uznaniowa – jest dla Ciebie OK? (UWAGA – w przypadku uczniów, studentów i osób, które z innego tytułu osiągają co najmniej minimalne miesięczne wynagrodzenie stawka netto może być wyższa)
Jeśli tak, to być może ta oferta jest dla Ciebie 🙂
pexels-photo-2026764.jpeg

Photo by Judita Tamou0161iu016bnaitu0117 on Pexels.com

WARUNKI ZATRUDNIENIA

Termin

02.08.2020 – 22/23.08.2020. Czyli od niedzieli 2 sierpnia do soboty 22 sierpnia, ewentualnie niedzieli  23 sierpnia.

Wynagrodzenie

netto 3 240,00 zł
– brutto 4 287,12 zł
– całkowity koszt 5 055,78 zł – takie wynagrodzenie otrzymałaby osoba samozatrudniona
Obok wynagrodzenia podstawowego możliwa jest premia uznaniowa.

Forma zatrudnienia:

Zatrudnienie na podstawie pisemnej umowy zlecenie, ze zgłoszeniem i odprowadzeniem składek do ZUS, FP i US.

Zakres czynności i obowiązków:

pomaganie dorosłej osobie niepełnosprawnej ruchowo, z niedowładem czterokończynowym, poruszającej się na wózku inwalidzkim we wszelkich czynnościach dnia codziennego, takich jak:
mycie (pomaganie), ubieranie, czesanie, przesiadanie z łóżka na wózek i z wózka na łóżko, wymiana zaopatrzenia urologicznego (pieluchy), dowożenie na rehabilitację (w tym samym budynku), zakupy i przygotowanie i podawanie posiłków, itp.

Czy wymagane jest zaświadczenie o wykształceniu i kwalifikacjach zawodowych?

Nie musisz mieć wyuczonego zawodu opiekuna medycznego, czy asystenta osoby niepełnosprawnej. Otrzymasz konieczne przeszkolenie.
Możesz być zaraz po szkole lub w trakcie nauki, chcieć odbyć praktykę, staż albo szukać zajęcia na wakacje.
Rzecz w tym, byś była zdolna i chętna do nauczenia się nowych rzeczy, byś była odpowiedzialna i nie narzekała na kręgosłup, bo są sytuacje, że trzeba podnieść i potrzeba, byś wytrzymała 3 tygodnie.
Sporo czasu będziesz miała dla siebie, ale będą też chwile , gdy trzeba będzie coś zrobić bardzo szybko i na czas, to ważne, byś potrafiła szybko reagować.
To specyficzna praca i wymagająca szczególnych predyspozycji.
Dla jednych pewne czynności będą nie do przejścia, dla innych będzie to zwykła praca i stosunkowo łatwy i mało wysiłkowy dochód, który będzie się liczył do emerytury, jako okres składkowy.
Ponadto może to zostać potraktowane jako płatna praktyka lub staż, po której zakończeniu można otrzymać opinię.

Miejsce pracy

Opole. Jeśli tam nie mieszkasz – trzeba będzie dojechać na własną rękę, albo przyjechać i wrócić razem ze mną. Ja też nie mieszkam w Opolu 🙂

Czy orzeczenie o niepełnosprawności dyskwalifikuje mnie ze starania się o tę pracę?

Możesz  mieć orzeczenie o niepełnosprawności, ale – ze względu na zakres obowiązków – nie możesz  mieć ograniczeń w zakresie wysiłku fizycznego. I w takim przypadku może być potrzebne zaświadczenie o braku przeciwwskazań do dźwigania
Dotarłaś aż  tutaj? Bardzo się cieszę 🙂

Jeśli chcesz wziąć udział w procesie naboru ->

Odpowiedz na to ogłoszenie pisząc na adres:  rekrutacja.srz@protonmail.com
Tytuł odpowiedzi: 3 tygodnie w Opolu
Napisz o swoim dotychczasowym doświadczeniu, o tym czy się uczysz, czy pracujesz, co
dotąd robiłaś, co potrafisz, a czego nie potrafisz, ale sądzisz, że po przyuczeniu będziesz w stanie wykonywać.
Koniecznie musisz podać swoje dane osobowe: imię, nazwisko, adres, nr telefonu, wiek, wykształcenie,posiadane doświadczenie(lub jego brak) w wykonywaniu podobnych czynności, dodaj oświadczenie o braku przeciwskazań do dźwigania  i koniecznie wyraź zgodę na jednorazowe wykorzystanie i przetwarzanie Twoich danych osobowych na cele odbywającego się procesu zatrudnienia.
POWODZENIA!